Willa MM

Willa MM powstała z miłości do ludzi, jedzenia, przyrody a przede wszystkim do siebie nawzajem. Kiedy sami szukaliśmy obiektu na wakacje lub romantyczny weekend zawsze kierowaliśmy się atmosferą i …cóż, zdjęciami jedzenia:) Dlatego w Willi MM mamy dla Was prawdziwą domową kuchnię, mnóstwo ciepła i serdeczności.

Z okien rozpościera się przepiękny widok na kaszubskie wzgórza i jezioro Rekowo. Nad morze dojedziecie w nieco ponad pół godziny a dla spragnionych ciszy i spokoju mamy dobrze zagospodarowaną przestrzeń do wypoczynku. Tu czas płynie wolniej, jedzenie z lokalnych produktów, przygotowywane z prawdziwą pasją, smakuje lepiej, świeżo zmielona kawa pita w ogrodzie z widokiem na jezioro daje więcej energii.


Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od pory roku, które zmieniają się za oknami niczym najpiękniejsze obrazy. W dzień kajaki, rowery i piesze wycieczki po gęstych lasach, wieczorem grill, jesienią grzyby i relaks z książką a zimą narty i kuligi konne. Znajdziecie tu sielski spokój, zapach lasu, czas na czytanie i rozmowy, kąpiel w jeziorze i chwilę dla dzieci.


Willa MM to miejsce do którego nie tylko chętnie się wraca, ale także o którym ciężko zapomnieć. U nas nigdy nie jesteś klientem, jesteś gościem, przyjacielem i członkiem naszej rodziny.

 

Magda i Marek – Willa MM